Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete víc?

21. 11. 2007

Obrazek"Jakej... jakej byl trénink?" zašeptal Riki. Nervozita z něj jen odkapávala. Očividně přemýšlel, kolik jsem toho mohl zaslechnout.
Katze se křečovitě usmíval.
Vím, že to zní, jako hloupá výmluva, ale ti dva to potřebovali. A hned.
Sklonil jsem se k Rikiho rtům - aniž bych Katzeho pustil z náruče. Bylo zvláštní, mít je v náruči oba. Cítit, jak se chvějí a nejsou si jistí, jestli TO doopravdy udělám. Ale já si jistý byl. Velice jistý. Tohle bylo až příliš velké pokušení na to, abych couvl.
Riki se usmál - JEMU už jsem nic vysvětlovat nemusel. Byl sice nervózní, ale taky připravený udělat všechno, aby mě potěšil. Ano, máte pravdu. Tohle by žádný z těch vycepovaných, superdokonalých geneticky vytvořených Alfa - Pets nedokázal...Bože - miloval jsem ho, až to bolelo, když se mi jemně vytrhl a se zkaženým úsměvem hrábl absolutně konsternovanému Katzemu do vlasů. Přitáhl si ho blíž. Políbil ho na krk.
Katze - s pohledem, upřeným do mých očí - polkl nasucho.
Riki ho přestal líbat a zeptal se mě:
"Chceš...chceš se na nás dívat?"
Vztáhl jsem ruku a pohladil ho po tváři.
"S tím bych se určitě nespokojil, mladíku."
Riki si odkašlal a s naprostým klidem si svlékl tričko.
Katze konečně našel hlas: "A... ale...  to je proti všem pravidlům, jsem přece jen..."
"Tak proti pravidlům, říkáš," zapředl jsem a přistoupil k němu blíž. Zahákl prsty za opasek jeho kalhot. Pomalu, pomaličku ho k sobě přitáhl.
"No, řekl bych, Katze, že proti pravidlům je i odmlouvání. Nebo snad ne?" šeptal jsem a koutkem oka sledoval, jak ho Riki s demoralizujícím úšklebkem konejšivě šimrá na zádech.
"Ach..." udělal Katze a v sebeobraně zavřel oči. Pak se zhluboka nadechl a vtiskl mi neohrabaný polibek kamsi pod bradu. Nevěděl úplně přesně, co dělá, ale věřte mi - dělal to roztomile.

Láska - odhlédneme-li od oné nezbytné hormonální bouře, která námi zpravidla zacloumá - je také záležitostí psychiky. Takový Bagoás by vám to zaručeně potvrdil. O Farinellim nemluvě.

Katze se třásl. Rozpačitě se mě - nás obou - dotýkal. Nechal nás - i když s očima křečovitě zavřenýma - ať si s jeho krásným tělem děláme, co chceme.
A pokud vážně toužil zjistit, jako to je, být můj Pet - dostalo se mu toho měrou vrchovatou.
Víte, co se říká - POZOR NA PŘÁNÍ.
Mohla by se splnit... (a dřív, než byste čekali.)

(Ehm. Ještě NĚKDO touží zjistit, jaké to je...? Jsem v dobrém rozmaru. Tak DOBŘE, už mlčím.:o) Budu dál předstírat, že jsem ten důstojný, kultivovaný Blondie, kterého znáte. Co na tom, že už mi to asi nikdo neuvěří. Chí...)

                                             Pokračování příště...


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 18. 5. 2009 18:11)

Je to nehorázná blbost ale taky mě to nehorázně baví číst =D

A nehorázně se mi to líbí =D

Aby nedošlo k omylu

(Kleio, 2. 12. 2007 18:52)

já nejsem zaskočená. Já jsem nadšená, ale je mi jasné, co najdu, až kliknu a otevřu. ;)

Tak tedy....

(Ada, 30. 11. 2007 14:39)

Nikde? To je v čudu. Ještě se pokusím zeptat jednoho kamaráda, který je schopen splašit - co se anime týče - prakticky cokoli. Třeba ví, jak na to. Megaupload? Tak na ten také koukám, jako Steelrose na detektor kovů...:o)
Co se týká AnK - už jsem tu zmiňovala stránky Kiry Takenouchy...(www.kirafics.net) - tam se dá stáhnout soundtrack (smutný, ale moc hezky se to poslouchá) a také ta audio verze - Dark Erogenous. Rozhlasová hra, děj je maličko odlišný od anime, ale to podstatné zůstává. A navíc - své postavy tu mluví stejní dabéři, jako v anime verzi. (JO. Tady je to "Riki"...) Jsou to dokonalí profíci a zvlášť Iason se moc hezky poslouchá. Navíc je tu k dispozici anglická transkripce, co je báječné, protože japonsky (dosud) neumím.:o))

Na povídky se podívám...vypadá to slibně.:o))

Hledám... a nenacházím :-(

(Nex, 29. 11. 2007 20:43)

Tak jsem prohlédla youtube, veoh, aarin a crunchyrol a kde nic tu nic, buď to není nebo to zakázali uploadovat. (A soudě podle reakcí uživatelů až někdy v poslední době, že by se do toho jejich právníci pustili, že to chtějí někde dávat v TV?) Nevíte ještě nějakou další stránku, kde by byla šance to splašit? Mmch - ví vůbec NĚKDO, jak funguje Megaupload? Připadám si tam jak elektron ve Slunci...Zrovna tak torrenty..

Ale no tak!

(Nex, 29. 11. 2007 20:37)

Přece tě nezaskočí nějaké názvy :-)
Velice hezká a co se ehm týče bezpečná je
povídka Anděl (v levém sloupci, 19. odspoda. Jen vás varuju, že je zezačátku hodně smutná, ale konec má nádherný. Tohle je jedna z věcí, které by mě fakt zajímaly v anime podobě. Celou dobu je tak nějak lehce neskutečná, nedůvěřivá k realitě, ale zároveň je z ní jakoby cítit, že nic nemůže být pravdivější verze událostí než to, co čtete.

A co s tou zkažeností a anime? Mám kámošku (yuiki.estranky.cz) co vůbec zkažená nebyla a začala se dívat na Fullmetal Alchemist a na Naruta někde na německém kanále a pak, jak rychle propadala anime, objevila yaoi a byl konec jejího, do té doby celkem nevinného, charakteru. Ale bohužel teď ji zase přestáává bavit veškeré anime, tuším to má něco společného s tím, že rok dva 24 hodin stahovala a sledovala... Já mezitím tajně doufám, že až si "odpočine" - prostě až přeladí na normální rychlost, zase bude "normální anime maniak". Zatím je to prostě těžký případ, co radí Dr. Corriganová?
Tak jsem právě shlédla části částí první epizody ANK (části částí proto, že já a angličtina si trochu jdeme po krku ;P ). Ta scéna na konci, kde Iason stojí u okna a pozoruje město a zároveň někde ve městě Riki vzpomíná, jak mu Katze řekl, že jestli chce být svobodný, má opustit Tanaguru - Iason tak polozašeptá "Riki.." To je nebo není TO "Riki.", jak jste tu některá říkala, že to posloucháte pořád dokola a maskujete to za studium japonštiny?

Nex

(Kleio, 29. 11. 2007 20:01)

ehm... už ty názvy mi stačily, aby mi bylo všechno jasný. :D

bohužel

(Kleio, 29. 11. 2007 19:59)

crunchyroll.com taky nepomůže, nedá se to tam stáhnout, taky jsem hledala. Já jsem to viděla, je to už dávno, ze zdrojů, které už nejsou. Pardon.

A mám takový dojem, že člověk musí být zkažený PŘED, protože teprve zkažený člověk se beznadějně zamiluje do anime. :)

Ještě si zatuším

(Nex, 29. 11. 2007 18:05)

Tuším tuším správně že... by se nechala přemluvit i naše drahá "dokonale profesionální" doktorka? Hmm? Já byla zkažená už PŘED TÍM,než jsem se doslechla o anime, potažmo o SA/Y. Mrkněte na http://www.rogy.cz/pribehy/pribehy/index.php a řekněte, jestli ty příběhy - ať skutečné či ne - zasazené (většinou) do naší reality nemají taky něco do sebe? Ale varuji vás! 99,999% je těžké yaoi, převedeno do zdejší terminologie! Ne porno, ale je tam hodně hodně detailních popisných scén. I když u některých je to úplně jedno, protože v nich jde o city natolik, že tohle přeletíte, aniž si toho výrazněji všimnete. Jo - a nelekejte se mě pak moc, většinou se to na mně vůůbec neprojevuje ;-P

Mno, já taky, ale....

(Ada, 29. 11. 2007 17:59)

obávám se, že si to můžu tak akorát namalovat. Holt, co si člověk nenapíše, to nemá...:o)))
Víc detailů...to se snadno řekne, ale víš, jak bych se červenala JÁ? A to už jsem velká holka!:o))
Jinak - s aarinfantasy neumím pracovat ani já a navíc se mi zdá být poněkud zavirován. Mému (pronajatému) kompu se ani trochu nelíbí. Nevím, nevím, kde by to mohlo být celé...Zkusilas crunchyroll.com?

Ještě já...! A ano, neuvěří :-)

(Nex, 29. 11. 2007 17:43)

Já bych taky chtěla...! Aspoň na chviličku.. *červená se a najednou dělá že nic a ono přitom něco ;-)*

Víš, někde jsem ti tu už psala, že nemusíš naší fantazii až tolik důvěřovat.. A mám ti takový pocit, že zápisky Iasona jsou čím dál /kratší/! To je nesportovní chování - já si tady píšu o víc detailů a ty to osekáváš málem na holé věty!

Jinak - prosím vás všechny tři - mohly byste mi dát nějaký tip, kde se na Ai podívat vcelku? Na veoh je to jenom španělsky a na youtube je jedna epizoda rozkouskovaná asi do šesti dílů. Na aarin je to zakázané uploadovat, ale i když to tam možná někdo dal, já vůbec nevím, jak se s aarinem pracuje. Mohly byste mi to nějak vysvětlit pls?

:o))))))

(Ada, 29. 11. 2007 13:47)

Hmmm...že by?:o))

Takže jo,

(Kleio, 29. 11. 2007 13:12)

hormony, jenom ty permanentně fungující. Asi mám taky gen. :D Hehe, asi proto si tak rozumíme. ;)

Regi, až tak? :D

:o)

(Ada, 28. 11. 2007 18:10)

Tak jo. Už toho nechám. Slibuju. *krčí se*:o)

*chechtá se*

(Ada, 28. 11. 2007 18:09)

Kleio...obávám se, že tě zklamu, ale v tomhle to není. :o) To je spíš ta moje potřeba permanentně blbnout, když mě ta "normální" existence začne bolet víc, než je únosné. Proklatej prevítí gen.:o)

Regi, já věděla, že nezklameš...:o)))))

Dobře se baví,

(Regi, 28. 11. 2007 16:56)

protože je rovněž zkažená až do morku kostí. Má teď tay takový...ehm...období... a přidá se s radostí ke každé špatnosti... :))

Adi,

(Kleio, 28. 11. 2007 11:28)

tebe fakt ovládaj hormony, že jo? Nebo je to nedostatek jejich ventilace? :)))
Co si o nás teď chudinka Regi pomyslí?

...:o)

(Ada, 27. 11. 2007 14:03)

Kleio...netroufám si hádat!;o)))))

Regi, to víš...(ovulace)...Ne. To jen tak blbnem. Přidáš se?:o)

Já chci taky!

(Regila, 27. 11. 2007 13:12)

Ehm... víc... literárně samozřejmně. Koukám že se tu zas dějou věci...

*mrtvá*

(Kleio, 27. 11. 2007 12:30)

A hádej, ze kterého slovního spojení jsem umřela tentokrát. XD XD XD

Chííí!:o)))

(Ada, 27. 11. 2007 11:19)

Já? Já že? Takový nevinný, takřka panenský tvoreček? (Tyjo - to už ale FAKT přeháním...:o)))))) *omřela už úplně*