Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fascinující

23. 7. 2008

ObrazekJe zvláštní, psát tenhle deník, když mi Riki šilhá přes rameno.
Kočičák - uvelebený v křesle naproti nám - si sklopil opěradlo, stočil se do klubíčka a spokojeně spí. Steelrose se před chviličkou vrátila z pilotní kabiny a - věřte nebo ne - vytáhla si pletení. Je fascinující přihlížet, jak se ty hladké kovové prsty hbitě míhají sem a tam. (Ehm...samozřejmě předstírám, že nekoukám - civět není slušné. Blondies NECIVÍ jako někdo, kdo právě slezl ze stromu a poprvé spatřil laptop. Blondies jsou důstojní. Rezervovaní. Blondies jsou...Tak dobře - přestaňte se smát! Z čistě evolučního hlediska  přece MUSÍ existovat výjimka, která potvrzuje pravidlo, ne? Chí. Nestyďte se. Řekněte Mink...)
"Riki! Fuj...prskáš mi do ucha!"
"P...promiň."
"Vážně nevím, co je ti k smíchu."
"Ty. Můžu tě trošičku kousnout? Jsi tak..."
"Unavený, ospalý a kromě toho bych moc rád tohleto dopsal, když dovolíš."
"Ty a unavenej? Tomu uvěřím, až si...sáhnu na detektor."
"Zkus to, a posypeš ke Kočičákovi."
"Mruff."
Ale, trucujeme? Fajn, chvilku ticha právě potřebuju. Hm. Je vážně roztomilý, když se tváří takhle. Připomíná mi to jeho zarputilé začátky. Na rovinu - sladký, přítulný a po uši zamilovaný Riki je fajn, ale myslím, že by bylo záhodno přiznat, jak moc zbožňuju, když se jednou za čas vynoří to, čemu Meg s láskou říkávala Týpek z West Side Story...Pouliční grázlík s proříznutou pusou a s hrdostí, jakou dokonalý, geneticky vypěstovaný Alfa - Pet nikdy nebude mít. Ta divoká, nikdy nezkrocená část Rikiho osobnosti, která mi přirostla k srdci nejvíc.
Vypínám notebook. S povzdechem si ho přitahuji blíž a on nenaloženě mručí a předstírá, že mu to vadí. To by se ale bránil...a jeho ruce ani trochu nevzepřou. Pokládá mi hlavu na rameno a Steelrose, vzhlédnuvší od oné bizarní činnosti, kterou se právě zabývá, s pobaveným úsměvem tiše zavrtí hlavou.
Houpu Rikiho v náruči - je vláčný, jako hadrová loutka a jen jeho (mrzutou grimasou proniknuvší) úsměv prozrazuje, jak moc si to přitulení užívá. Usměju se a pak udělám něco velmi nesportovního - začnu ho konečky prstů šimrat pod lopatkou. Přesně tam, kde to má nejradši. Aby si povzdechl, slastně se prohnul v zádech a naskákala mu husí kůže, musíte ten dotek zacílit úplně přesně. Nesmíte moc přitačit, ale taky ne málo - přesně tak akorát, abyste z jeho úst dostali to mrouknutí. Miluju ten zvuk. Mohl bych ho poslouchat od rána do večera a on to ví.
Taky (bohužel? Bohudík?) ví, kde mám citlivé místečko JÁ, a s prevítským umem toho využívá. No, myslím, že tohle už není tak docela Master/Pet vztah, vyvinulo se to v něco...většího. Silnějšího.
Je to zkrátka...
Fascinující.

                               Pokračování příště...


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Ada, 18. 8. 2008 12:09)

Wees - já nejsem mrtvá! Jen...zaměstnaná!:o))
Hele, tnhle komentář - nepracuj a piš - ukážu svému oužasnému zaměstnavateli...:o))) Myslím, že mi okamžitě zvedne plat...teda, spíš mandle. Dnes sloužím noční a MOC se těším:o)

Ješ-tě! Ješ-tě!

(Wee-wees, 17. 8. 2008 19:49)

Hééééj, je tam nahoře někdo? Haló, ty tam! No, ty s tou klávesnicí! Jak to bylo dál s Mimeou? Nepracuj a piš! :o)))

Re:Chí....

(Kitsune, 7. 8. 2008 12:27)

Adi, skús to prebiť inou predstavou. Čo tak Katze zamotaný "len" do bavlniek? XD Radšej s tým prestanem. Už som z toho aj tak na vetvi *bezmocne sa obzerá, ako zlezie dolu*

PS: kto by to chcel vidieť- http://www.kitsune-black-fox.estranky.sk/fotoalbum/listicky/fox/14

Chí...:o))

(Ada, 5. 8. 2008 22:08)

Lištičko, co mi to děláš?:o)) Teď mi ještě vysvětli, jak se podobných představ mám zbavit JÁ...:o))

Dani, ahoj, vítej zpět.

Mnyaaaaaaaaaaau!

(Kitsune, 4. 8. 2008 23:06)

Musím na to myslieť celý deň. Vieš koľko predstáv sa mi už mihlo v hlave? Napríklad Iason sediaci za počítačom, znepokojene sledujúci Steelrose ako mu primeriava inkriminovaný sveter, v pozadí Riki dráždiac Katzeho klbkom XD *zasnený pohľad*
Mám pokračovať? XD

Ahoj Adi!

(Daniela, 4. 8. 2008 18:44)

to je super ! To nám to moc pěkně začíná ... :))))

:o))

(Ada, 4. 8. 2008 18:18)

Popořádku. Kleio (1.) - Představa Katzeho, kterak si hraje s vlnou mi připomněla jednu z Regiiných oužasných a láskyplně legračních ilustrací - tu, na které si Kočičák blaženě pohrává s myškou na klíček. A pak je smutný, když mu spadla do kanálu. Btw. - ptala jsem se, zda její fanarty mohu zveřejnit a prý jo! Tak jupí, ještě dnes večer to udělám.
Kitsune - ach ano....to by bylo poněkud kontraproduktivní. A myslím, že by ho brzy praštila.:o))

Kleio (2.) - LOS!!!:o)))) Dementní LOS! Jak moc infantilní by bylo přiznat, že tuhle představu naprosto žeru? Člověče, proč já mám pocit, že máme něco společného?;o)))
A ještě - (Kitsune) - Katze, co ze spaní myká paprčkami a vydává kouzelné (až podezřelé) zvuky je velmi...realistický Katze.:o))) Nádhera. Děkujík.:o))

to Kitsune

(Kleio, 4. 8. 2008 16:22)

Nádherná představa. Vrnící zrzavý kocourek se válí na podlaze letadla a v tlapkách si pohrává s klubíčky vlny! Ach!!!

to Kleio

(Kitsune, 4. 8. 2008 13:57)

Ak sa Steelrose nestane, že sa jej s klbkami začne hrať Katze, tak je to veľmi možné XD

Pletení?

(Kleio, 4. 8. 2008 12:03)

Wau! Co tebe taky nenepadne. XD
Umím si představit úplně živě, jak kovové prstíky svírají kovové jehlice a pod jejich kmitáním vzniká neuvěřitelně rychle svetřík s dementním losem, který dostane Iason k Vánocům a bude ho s ponižujícím výrazem s očích nosit. Že nejsem daleko od pravdy? ;))))

KYAAAAAAAAA

(Kitsune, 4. 8. 2008 8:23)

Ja viem, mala by som dať inteligentnejší nadpis. No čo by ste chceli v pondelok ráno?

Príjemný začiatok dňa aj týždňa :) a kamarátka isto hneď pozná, že som si čítala /nie, môj prihlúpli úsmev a zasnený pohľad s tým nemá absolútne nič spoločné XD/
Zaujímalo by ma, či aj Katze v spánku myká paprčkami keď sa mu niečo sníva a vydáva pri tom tie srandovné zvuky XD

Chíííííííí, krásny diel