Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tohleto NENÍ fér!

18. 4. 2008
ObrazekNemůžu dýchat. Plíce zkrátka nenabírají vzduch dostatečně intenzivně, aby se s tím tělo spokojilo.
"Riki..."
"Chm..."
"Rikiii..."
Zpod pokrývky vykouknou potměšilé oči.
"Copak?" zašeptá a přitiskne rty na rozpálenou kůži na mém břiše.
"Ty to prostě nevzdáš, co?" vrčím, ale v hrudi už se tetelí smích. Miluju toho mrňavého, drzého prevíta celou svou bytostí. Ať je mi sebehůř, nejraději bych ho umačkal samou láskou.
Riki se andělsky usměje.
"M-m," zavrtí hlavou a zase pod pokrývkou zmizí. Jeho pusa je vlhká, horká a nesmírně dychtivá, ví PŘESNĚ, co udělat, aby se moje vyčerpané tělo přestalo bránit.
Sáhnu pod pokrývku a vjedu mu prsty do vlasů. Jeho rty se sevřou pevněji a jazyk přitlačí na mimořádně citlivé místo. Prsty se dotýkají tenkých jizev v polovině stehen, přejíždějí hranici mezi choulostivým dermasyntem a normální pokožkou. Je to jistým bizarním způsobem příjemné. Tak příjemné, až se moje záda křečovitě prohýbají a naskakuje mi husí kůže a z úst unikají všechny ty neblondieské, zcela nepřípustné zvuky. Mám nepříjemný dojem, že přesně ty chce Riki slyšet, stejně jako tenkrát. Jako v Meggiině ordinaci, těsně před tím, než odjel.
První neblondieské zasténání.
Ten hajzlík, pomyslím si pobaveně. Ten mizerný, zkažený, krásný...
Můj.
"Riki," hlesnu roztřeseně a moje tělo konečně kapituluje. Rozhostí se ticho. Pak prsty, zatnuté do mé kůže, po-ma-lič-ku povolí. Šimrání jeho vlasů na stehnech zmizí.
Pokrývka se nadzvedne a můj Pet vykoukne ven. Na rtech má úsměv tak vítězoslavný, že bych si ho s chutí přehnul přes koleno a uštědřil mu pár výchovných, ale jeho drzost je nesmírně zábavná. Patří k Rikimu stejně, jako ke Katzemu jeho notebook a sklenice mléka. Tohle není Alfa-Pet a nikdy nebude. Riki je...opravdový.
Ztělesňuje všechny aspekty, které jsou životu Blondieho odepřeny. Blondies žijí v luxusu, ale o spontaneitě neví většina z nich ani co by se za nehet vešlo. Nemají tušení, jak barevný a fantastický může život být, když se vykašlete na předsudky a díváte se tím správným směrem. Co všechno můžete najít, když se trochu snažíte.
"Tak tohle," učiním nepříliš úspěšný pokus, zatvářit se přísně, "Nebylo ani trochu fér, mladíku."
"Nebylo," souhlasí s pusou od ucha k uchu, "ale LÍBILO se ti to."
Přestanu se přetvařovat a tiše vyprsknu smíchy. Riki vyklouzne z postele a rozkošnicky se protáhne.
"Co je? Kam chceš jít?"
"Do koupelny. Vyčistit si zuby."
"Proč...aha."
Pobaveně přihlížím, jak nahý přechází místnost - VELMI zajímavý pohled, docela rád bych si ho dopřával častěji. Ve dveřích do koupelny se otočí.
Nasadí úšklebek legrační postavy z terranského filmu o Sicilské mafii a namíří na mě ukazovák.
"Aby bylo jasno," zavrčí jako Don Corleone, "Ještě jsem s tebou neskončil, jasný?"
Zavře za sebou dveře.
Zhroutím se zpátky do peřin, a...
Podívejte, já VÍM, že Blondies se obvykle nechechtají. Ne takhle nahlas a ne tak, až jim z pusy tečou sliny, ale tohle je zkrátka zcela mimořádný případ.
Tohleto prostě NENÍ fér.

                                                Pokračování příště...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Provokativní komentář?

(Ada, 18. 4. 2008 19:26)

Scuroen, promiň, ale ten rating 15+ tam nebyl jen tak pro nic za nic. Ne, že by na tom záleželo - máš samozřejmě právo na svůj názor, jen chci připodotknout, že na téhle praktice neshledávám nic špatného, pokud se tedy dotyčný myje.:o) Což - předpokládám - Iason dělá.:o)) Je to čistotný kluk. A víš, že to dokonce nemá s mučením nic společného?:o) Jak říkám, proti gustu žádný dišputát. Když budu hodně tvrdá - jako první by se slovu "nechutné" zasmáli moji homosexuální kamarádi. A ještě bych ráda připomněla, že PŘEDLOHA samotná zobrazuje některé scény, které mají s BDSM společného mnohem víc, než tohle v zásadě něžné, láskyplné milování dvou kluků, kteří se mají doopravdy rádi. A kde nic není popisováno takzvaně natvrdo, což bych ani neudělala, protože vím, kdo sem občas nahlíží.
Připouštím, že to někomu může připadat poněkud....šťavnaté, ale - OPAKUJI - PROTO je v perexu upozornění, jaký má daná kapitola rating. Pokud není, pak v ní nic takového nenajdete. Pokud je, pak je na tvém vlastním uvážení, zda se ti to chce číst, když ti yaoi zjevně nesedí. Nic ve zlém - ber to jako malé vysvětlení a vymezení hranic. :o)

To je nechutné!!

(Scuroen, 18. 4. 2008 18:32)

Raději nebudu vyjadřovat mé zhnusení, co se týče Rikiho praktik s používáním dutiny ústní a... řeknu to jinak: Tohle je na mě moc!! Je to nehygienický a nevim co všechno a dělali to postavy v jedné dost masochystické povídce jako mučení a... fuj, taky si asi pudu vyčistit zuby...

PS: nevyhazujte mě odtud! - Já jen trpím syndromem že musím okamžitě říct, co si o tom myslím... toliko k Scuroeniným provokativním komentářům...

A neodolala, jupííí!:o))

(Ada, 18. 4. 2008 15:27)

To máš za toho zákeřnýho Lemura!:o))
*blbne*
*tančí*
*měla by od toho počítače konečně vypadnout*:o))

Já jsem věděla...

(Kleio, 18. 4. 2008 15:17)

že se sem nemám koukat dnes. I když lepší teď, než až večer. :D :D :D

Zoubky...?:o)

(Ada, 18. 4. 2008 15:08)

Předpokládám, že se před tím nevěnoval podobné činnosti, jako Riki...nebo ano?:o))

Jediná věta

(Fussi-chan, 18. 4. 2008 15:00)

Ty zuby mě dostaly...

Víte... ono to vážně není fér. Není fér, když si něco takovýho přečtete a praštíte sebou na zem. Ja vím, ono není moc praktický sedět u počítače na gymnastickym balónu a to v tureckým sedu. Ale dobře, zvedla sem se, oznamila rodince, že se omlouvám za tu strašlivou ránu a znova se usadila. jenže asi po pěti minutách mi kamarád oznámil, že si musí vyčistit zoubky.
tentokrát už sem se z podlahy nezvedla.
Toliko k jedné malé epizodce s balonem a večerní hygienou. Alespoň vidíš, co mi děláš. XD

(P.S.: meho ponekud prihloupleho komentáře si nevšímejte. Přece jenom, je konec školního týdne XD)