Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tohleto NENÍ fér!

18. 4. 2008
ObrazekNemůžu dýchat. Plíce zkrátka nenabírají vzduch dostatečně intenzivně, aby se s tím tělo spokojilo.
"Riki..."
"Chm..."
"Rikiii..."
Zpod pokrývky vykouknou potměšilé oči.
"Copak?" zašeptá a přitiskne rty na rozpálenou kůži na mém břiše.
"Ty to prostě nevzdáš, co?" vrčím, ale v hrudi už se tetelí smích. Miluju toho mrňavého, drzého prevíta celou svou bytostí. Ať je mi sebehůř, nejraději bych ho umačkal samou láskou.
Riki se andělsky usměje.
"M-m," zavrtí hlavou a zase pod pokrývkou zmizí. Jeho pusa je vlhká, horká a nesmírně dychtivá, ví PŘESNĚ, co udělat, aby se moje vyčerpané tělo přestalo bránit.
Sáhnu pod pokrývku a vjedu mu prsty do vlasů. Jeho rty se sevřou pevněji a jazyk přitlačí na mimořádně citlivé místo. Prsty se dotýkají tenkých jizev v polovině stehen, přejíždějí hranici mezi choulostivým dermasyntem a normální pokožkou. Je to jistým bizarním způsobem příjemné. Tak příjemné, až se moje záda křečovitě prohýbají a naskakuje mi husí kůže a z úst unikají všechny ty neblondieské, zcela nepřípustné zvuky. Mám nepříjemný dojem, že přesně ty chce Riki slyšet, stejně jako tenkrát. Jako v Meggiině ordinaci, těsně před tím, než odjel.
První neblondieské zasténání.
Ten hajzlík, pomyslím si pobaveně. Ten mizerný, zkažený, krásný...
Můj.
"Riki," hlesnu roztřeseně a moje tělo konečně kapituluje. Rozhostí se ticho. Pak prsty, zatnuté do mé kůže, po-ma-lič-ku povolí. Šimrání jeho vlasů na stehnech zmizí.
Pokrývka se nadzvedne a můj Pet vykoukne ven. Na rtech má úsměv tak vítězoslavný, že bych si ho s chutí přehnul přes koleno a uštědřil mu pár výchovných, ale jeho drzost je nesmírně zábavná. Patří k Rikimu stejně, jako ke Katzemu jeho notebook a sklenice mléka. Tohle není Alfa-Pet a nikdy nebude. Riki je...opravdový.
Ztělesňuje všechny aspekty, které jsou životu Blondieho odepřeny. Blondies žijí v luxusu, ale o spontaneitě neví většina z nich ani co by se za nehet vešlo. Nemají tušení, jak barevný a fantastický může život být, když se vykašlete na předsudky a díváte se tím správným směrem. Co všechno můžete najít, když se trochu snažíte.
"Tak tohle," učiním nepříliš úspěšný pokus, zatvářit se přísně, "Nebylo ani trochu fér, mladíku."
"Nebylo," souhlasí s pusou od ucha k uchu, "ale LÍBILO se ti to."
Přestanu se přetvařovat a tiše vyprsknu smíchy. Riki vyklouzne z postele a rozkošnicky se protáhne.
"Co je? Kam chceš jít?"
"Do koupelny. Vyčistit si zuby."
"Proč...aha."
Pobaveně přihlížím, jak nahý přechází místnost - VELMI zajímavý pohled, docela rád bych si ho dopřával častěji. Ve dveřích do koupelny se otočí.
Nasadí úšklebek legrační postavy z terranského filmu o Sicilské mafii a namíří na mě ukazovák.
"Aby bylo jasno," zavrčí jako Don Corleone, "Ještě jsem s tebou neskončil, jasný?"
Zavře za sebou dveře.
Zhroutím se zpátky do peřin, a...
Podívejte, já VÍM, že Blondies se obvykle nechechtají. Ne takhle nahlas a ne tak, až jim z pusy tečou sliny, ale tohle je zkrátka zcela mimořádný případ.
Tohleto prostě NENÍ fér.

                                                Pokračování příště...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jeeej

(Suguru, 30. 4. 2008 13:04)

zase nejake zvrhle anime? to idem hned stahovat!!!

:-DDD

(Nex, 22. 4. 2008 23:28)

Jistě...to je náš základní společný povahový rys. ;-) *objímá obě*

Chí...:o)

(Ada, 22. 4. 2008 14:29)

Hoshi no Yakata? Až TAK? No...koukám, že jste ještě zlobivější, než jsem si myslela.:o))


To Bea

(Nex, 21. 4. 2008 19:38)

Odkdy? Pokrytče! :-DDD

"plácá se po hrudi"? nemá to nááhodou být rameno? ;)

* * * * *

(Bea, 21. 4. 2008 17:25)

Teda Nex:D Odkdy čteš takový "perverzárny", jako je Hoshi?:-))

Jinak... Takové mazlíkování bych tak brala, ani nevíte jak... Jen nevím s kým?:) Iason, Riki? Katze?
I když toho je činnost podobného charakteru, tak trochu vyloučena... Vzhledem k, ehm, všichni víme o čem mluvím, že?:-)

Ale když nad tím tak přemýšlím... Nešlo by u Katzeho provést "cosi podobného," jako bylo provedeno s Rikim? To jest "onen zákrok" :)

*plácá se po hrudi a je na sebe moc a moc pyšná*

To Ada

(Nex, 21. 4. 2008 1:17)

Myslím že..řekla bych že ano. Dovoleno.

I když příjemné...to záleží spíš na tom, co to udělá ve výsledku se vztahem než přímo s ... řekněme praxí, hm? Znáš Hoshi no yakata? (Palác hvězd) *tváří se že nic...a nikdo jí to samozřejmě nevěří...;)*

:o)

(Ada, 20. 4. 2008 20:26)

Kleio...ano.
;o*
A vážně přemýšlím, kterak Scuroen ustála TU scénu ve druhé OVA. Zvracela? Protože (surprise!) on TO Iason DOOPRAVDY udělal...:o))) A žádná deka ho přitom nezakrývala.
Jak se to říká - v lásce je vše dovoleno? Tedy...vše, co je OBĚMA příjemné, samozřejmě.
Bez komentáře pro obě strany

(Kleio, 20. 4. 2008 20:08)

^_^

;)

To je s tebou

(Nex, 20. 4. 2008 20:08)

ten problém :-)

Krom toho, že tohle se prostě k perverzním věcem nedá zařadit, mimo jiné i proto, že je to naprosto normální (ve smyslu běžné), jde hlavně o to, že to je prostě věc, která je milované osobě hrozně příjemná a darování pěkných pocitů přece do vztahu patří. Jde-li o partnerský (=se vším všudy), pak do toho spadá i vzájemné poskytování potěšení, rozkoše atd. Je to prostě normální. Ale v pohodě, přes to se časem přeneseš, znám pár takových. Povíme si za dva tři roky, až budeš chtít žít se svým klukem. Co ti k tomu poví on. Počítám podle ostatních, že až podebatíte, uvidí se, jak moc "perverzní" ;) dokážeš kvůli svému milému být. ;)

Bez Kontextu?

(Scuroen, 20. 4. 2008 17:25)

No, když se nad tím opravdu zamyslím... ne! Neříkejte mi, že by jste to někomu vzaly ústy!? (dobře, někdo perverzní by určitě ano xD)... Mě se to zdá nechutný, hlavně když... ne, nechtějte po mě podrobnosti! xD

Drobná poznámka

(Nex, 20. 4. 2008 15:08)

k Adinu 17+....

JÁ jsem četla daleko silnější věci aniž mi bylo i těch patnáct (ehm, kolik je tu dalších takových? nikdo? ajaj :-DDD )....Takže to by mě ani tehdy nebylo zastavilo ;)

Ještě pro Scuroen. Jasné, že když je něco použité v rámci mučení, máš k tomu pak nějakou dobu "nevysvětlitelnou" averzi, ale když se nad tím zamyslíš bez toho kontextu...

Biologicky vzato jsou některé části těla obdařeny mnohokrát více nervovými zakončeními než jiné - a hádej co to znamená, když jsou stimulovány něčím příjemným?

Pokud jde o "toho druhého/druhou", pokud někoho miluješ, resp. pokud jste dva dospělí a jdete do toho dobrovolně (vím, že to není případ toho cos četla, ale obecně) je jen vaše věc, co děláte. Na to dokonce přímo existuje rozhodnutí Ústavního soudu ČR.. ;-)P

Pokud by někdo PLNOLETÝ (tj. 18+...) měl zájem prozkoumat tuto a jiné druhy ...yaoi technik...blíže...v povídkovém zpracování zainteresovaných, nechť si otevře tento odkaz:

http://www.rogy.cz/pribehy/pribehy/index.php

Brzy zjistí, jak je to s tím mučením. ;) Ale jen pro plnoleté samozřejmě.

Takže....

(Suguru, 19. 4. 2008 17:44)

keď sme sa tak všetci zhodli a všetko si vyjasnili, tak by asi nikto nebol proti ďalšiemu dielu plného yaoi XD.

PLEASE - ONEGAI - PROSÍM - BITTTESCHON

Medvěd nestačí valit vočadla!!!

(Kleio, 19. 4. 2008 17:00)

Co se to tu děje?!

Nechci si připadat jako vosa a znovu píchat do něčeho, co už tu bylo několikrát probráno, ale stěžovat si na něco, před čím jsem byl důrazně varován, to je blbost čtenáře ne autora. Omlouvám se nedávno patnáctileté slečně, ale fanda yaoi slovo jako "nechutné" nemůže vypustit z pusy po přečtení tohohle.
Vím, že každý máme právo na názor, ale občas fakt není od věci trošku zapřemýšlet, než člověk zmáčkne "odeslat".
Většina trošku tvrdších anime používá úplně jiné praktiky, aby zdůraznila nechutnost něčeho. Předlohu jsi viděla? Nebo jakékoliv jiné yaoi? *krčí rameny*

Ado: Ber to tak, že kdo nezažil, nepochopí. *zkažený méďa* *hoooodně zlobivá holka* ;D

Regi: Chyba možná není na tvém přijímači. :D

Suguru

(Daniela, 19. 4. 2008 13:14)

S tím nelze nic jiného, než souhlasit, jsem taky zkažená, ale zoubky si čistím hi-hi

Pro slečnu Adu: je mi líto , Raoula, obdivuje Iasona, má ho rád , ale jeho kvalit nedosahuje, nešlo by zařídit , aby Raoul měl něco co Iason s Rikkym mít nikdy nemůžou? Co to je ? Dítě!Syna,k sežrání krásného kluka! Má poměr s Meg ne? No nebylo by to super? A Meg by si konečně mohla dopřát volno a splatit Raoulovi dluh ,návštěvou jeho laborky, no to by bylo něco...... , i dítě je smysl života, Jééééé to by se mi líbilo!!!!

tak to sme natvdrdlé dve

(Suguru, 19. 4. 2008 12:06)

lebo ani mne tu nic nepripada nechutne. ja by som skor uvitala podrobnosti (ano, som perverzna XD ) ale ja som uz na to akosi zvyknuta. a ak sa to niekomu nepaci, alebo hnusi, tak nech to necita. je to tu pre tych, ktory maju taketo veci radi. nemam nic proti negativnym komentarom v zneni: mohlo by tam byt viac tamtoho, alebo menej hentoho. a pri tychto clankoch mozem zkritizovat len dlzku, ajto lek keby som silou mocou chcela nieco vytknut.

takze mila Ada, nenechaj sa znechutit tym, ze musis zakladne veci vysvetlovat znova a znova, radsej svoju energiu presmeruj na tvorbu (abstak nie je nic prijemne:D )

Ve své donebevolající natvrdlosti...

(Regi, 19. 4. 2008 11:45)

...jen marně přemýšlím, co že je na tom nechutného...

Ehm...

(Ada, 19. 4. 2008 11:16)

Scuroen - Máš pravdu, asi tam mělo být 17+. Mea Culpa. Co jsem ale zapomněla zmínit - a ráda bych, aby to respektovali VŠICHNI návštěvníci - JEN MÁLOCO NAŠTVE AUTORA VÍC, NEŽ NĚKDO, KDO BEZSTAROSTNĚ IGNORUJE ZŘETELNÉ VAROVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ NA PŘÍSTUPNOST DANÉHO TEXTU A PAK SE DIVÍ, NEBO JE ZNECHUCEN.
Ono to po vícero podobných reakcích může autora otrávit natolik, že se zkrátka sebere a celé stránky zahesluje, aby je mohli číst opravdu jen lidé, kteří vědí, do čeho jdou. Po podobných opatřeních bych sahala dost nerada - doufám totiž, že tu udržím pohodu a klid a že doopravdy STAČÍ upozornění, co v té které kapitole můžete čekat.
Varujík.
A znovu předestírám, že mě doopravdy mrzí, že právě tohle musím vysvětlovat. Dělám to naposledy. Hezký víkend vám všem.

Rating?

(Scuroen, 19. 4. 2008 8:05)

Perexy obvykle přeskakuju a patnáct mi už bylo (sice nedávno, ale bylo)... Neřekla jsem, že je to mučení, ale četla jsem povídku, ve které to zrovna používali aby někoho mučili- ta povídka mě dost vzala xD

To Fussi-chan

(Suguru, 18. 4. 2008 21:31)

no, ale ty si ich aspon cistis. kamaratku neviem donutit, aby si ich cistila, ani ked spolu spime (teda myslim spime vedla seba XD) takze ranny budicek je brutal (ona je ta kto vstava prvy a nenecha ma dospat)

Zoubky!!! XD

(Fussi-chan, 18. 4. 2008 20:33)

Che XD toť otázka...

(mě totiž čistit si zuby chvilku po obědě přijde přinejmenším nezvyklé... XD)