Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co tu děláš?

11. 4. 2008
ObrazekJá vím, co řeknete. Ale takhle to zkrátka dál nešlo. Nevydržím ležet, když je mi dobře a nemám vysokou teplotu a někdo, po kom se mi zoufale stejská, leží jen pár desítek metrů ode mě.
Ukrást ten plášť bylo až směšně snadný.
Na chodbách se touhle dobou nikdo nepohyboval, což mi také dost usnadnilo práci.
Bylo to vzrušující. Tohle mi vážně chybělo. Srdce až v krku, zpocený dlaně. Pocit, že děláte něco, co se nesmí. Jsem zlobivej kluk. Potřeboval bych, aby mi někdo naplácal. Někdo konkrétní. Někdo, kdo leží...právě v tomhle pokoji!
Beru za kliku. Uvnitř je pološero. Teplo. Ve vzduchu se vznáší jeho vůně, což mi roluje ponožky ke kotníkům.
Spí.
Je pod dekou stočený do klubíčka a jeho dech skoro není slyšet. Dívat se, jak klidně spí, je skoro...Nevím, jak ten pocit přesně popsat - stojím tu, neschopnej pohybu a někde uvnitř zuří absolutní, rozpálenej chaos nejprotichůdnějších myšlenek, jaký si dokážete představit.
Bojím se. Chci si k němu vlézt - cítit, jak hřeje. Hladit ho. Opatrně ho vzbudit a nechat se líbat. Cítit jeho dech na uchu. Zatnout zuby, abych nebyl moc hlučný, až si mě vezme - bohové, už jen to pomyšlení mi přesouvá značnou část krevního oběhu do jistých míst.
Chci ho. Jak já ho chci...
Blondieský feromony, odtuší cyničtější součást mě samýho.
No a co! Ušklíbnu se. Jako by záleželo na důvodech - jsem tady, jsem zpátky, stačí jen vztáhnout ruku a dotknu se ho...
A pak...otevře oči. Okamžitě se zamračí.
"C-jééé?" mroukne rozespale. Zjevně mu není moc dobře - mžourá proti světlu, jako by ho bolely oči a dělá mu jistý potíže, zorientovat se v čase a prostoru. Možná má horečku, nebo snáší léky hůř, než já.
"RIKI?" zjistí konečně, na koho se dívá. "Co tu, sakra děláš?"
S mým sebeovládáním je ámen - sedám si na kraj postele a líbám ho na tvář, do vlasů, na ouško... Držím se ho jako klíště a on se ani nesnaží mě setřást. Nejspíš je v první chvíli příliš překvapenej, než aby udělal to, na co samozřejmě dojde vzápětí - sevře mi ruce a jemně, ale nekompromisně mě od sebe odtáhne.
"Nemáš být čirou náhodou v posteli?" ptá se přísně.
"Mám. V tý tvojí."
"Riki, ty ses zbláznil. Meg tě vynese v zubech, jestli tě tu najde, tak koukej sypat zpátky, než se vážně naštvu."
"Tobě se nestejskalo?"
"Stýskalo, ale teď už prosím tě --- uch."
No tak jo. Strčit někomu jazyk do pusy, aby zmlknul je sice poněkud nesportovní, ale v tu chvíli se vážně nedalo dělat nic jinýho. Na okamžik se nechal strhnout a vjel mi prsty do vlasů a hladově po mý puse chňapnul, ale pak...
"Teď běž," špitl s prokousnutým spodním rtem a očima, tak rozpálenýma touhou, že bych se nejradši vykašlal na veškerou slušnost a strhal z něj pyžamo. Strhejte ovšem pyžamo z někoho, kdo má asi tak šestkrát větší sílu, než vy a je poněkud nenaloženej.
"Ale..."
"Riki, nediskutuj se mnou. Jsi nemocný. Ještě včera ses neudržel na nohou, tak tu necourej a jdi si lehnout. Hned. Myslím to vážně."
"Iasone..."
"Padej!"
"Ty mě vůbec nemáš rád," kníkl jsem jako hrdinka z nějakého ujetého terranského slaďáku pro životem zklamaný ženský a Iason vyprskl smíchy.
"BĚŽ!" zasténal.
"Já se vrátím," řekl jsem pro změnu VELMI drsně, což ho pobavilo ještě víc.
"Až se uzdravíš. Už se nemůžu dočkat," prohlásil mnohem smířlivěji. "Miluju tě."
"Já tebe taky," pojmenoval jsem svůj životní průser a bolavej vzrušením se plížil ke dveřím.
Chřipka sem, chřipka tam - tohle zkrátka nebylo fér.

                                             Pokarčování příště...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adóóó!

(Nex, 13. 4. 2008 13:34)

Ty zvíře! :-DDD

Hlášky dílu?

Ukrást ten plášť bylo až směšně snadný...........Na chodbách se touhle dobou nikdo nepohyboval.Bylo to vzrušující.Tohle mi vážně chybělo. Srdce až v krku, zpocený dlaně...............Jsem zlobivej kluk. ..............Blondieský feromony............odtušilo mé cyničtější já........."Miluju tě.""Já tebe taky," pojmenoval jsem svůj životní průser.

Jak snadné je zapůsobit na mně takovými hláškami..../pojmenovala svůj životní průser/. ;)))

Copak jim nikdo

(Blondýnka, 11. 4. 2008 22:57)

neřekl, že chřipka se má vypotit.... na cizím těle?

Che che XD

(Fussi-chan, 11. 4. 2008 16:16)

Vim ze sem skodoliba, ale videt, ze nekdo nema chripku rad snad jeste vic nez ja je proste skvely XD Ale v jednom mel Riki pravdu... tohle vazne nebylo fer! XD

to Scuroen

(Kleio, 11. 4. 2008 15:23)

Nic proti fantazii, ale za horečky si to člověk neužije. ;)

*mrtvá*

(Kleio, 11. 4. 2008 15:22)

No, jestli tahle slova vystihují životní průser, tak já se z té podlahy asi nikdy nezvednu. *omřelá* Nutno poznamenat, že v 99% případu je to pravda. :D

Strhávání pižama? xD

(Scuroen, 11. 4. 2008 15:20)

Strhávání pižama z Iasona Minka? Po příkladu Nex si dovoluji taky spekulaci:

Iason nechápavě klečí na posteli a sleduje Rikiho, zápolícího s knoflíky. Občas Iason zasténá, protože Riki omylem zavadí o určitá místa. Riki se nevzdává. Pokouší se pižamo skutečně roztrhat. Nejdřív rukama, pak zubama. Nakonec vytahuje vystřelovací nůž. A když už se mu daří strhat z Iasona pižamo, od dveří se ozve hromadné zakašlání- a pak Katze, držící kameru, řekne: ,,Klidně pokračujte, zrovna to začínalo být zajímavý..."

surovost

(YuRi-HiUr, 11. 4. 2008 14:57)

jak někdo může odítnou rikiho
Přitom Iasone je pěkně nadženej,mu muselo bejt pěkně špatně.
CHUDINKY