Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obyčejné ráno na Zemi

22. 6. 2009

ObrazekKdyž jsem se vzbudil, byl jsem v posteli sám. Bylo to příjemný, ale ještě lepší je pochopitelně vzbouzet se zároveň s ním.
(Vidíte? Vidíte, co se mnou udělal? Já fakticky postrádám jeho vlasy v puse, to je ironie...)
Na férovku - líbí se mi to. Miluju, jak poránu mručí, tváří se jako masovej vrah, a pak se - s očima ještě zavřenýma - usměje, a neohrabaně si mě k sobě přitáhne. Mám rád jeho velký dlaně na kyčlích; jeho prsty, jak mi opatrně přejedou po kůži a pak se maličko sevřou. Taky zbožňuju, když mě šimrá ve vlasech. Není to Guyovo šimrání - ten srandovní, maličko surovej dotek, jako když drbete štěně; je to sladký a něžný, jako by se bál, že mi může ublížit. Což je docela sranda, protože občas si svojí neuvěřitelnou sílu neuvědomuje, a já mám pak modřiny. A věřte nebo ne - občas mám pocit, že se kvůli tomu cejtí provinile - jestli Blondies něco takovýho vůbec dovedou. Nedávno - během jedný... ehm... nečekaný záležitosti v Šéfově sprše, najednou ustrnul a já si uvědomil, že se ohromeně dívá na moje zrasovaný rameno, na kterým se skvěl monumentální post-orgastickej otisk jeho zubů... Zašeptal něco, čemu jsem nerozuměl, přitiskl mě k sobě a pak mě pomalu, velice opatrně stáhl dolů. Seděli jsme na podlaze, propletený v jednom uzlu jako děti, vzrušení se někam vytratilo. Iason mě prostě jen držel. Bylo to nepopsatelný. Nepopsatelně příjemný. Taková blízkost.
No jo, sakra. Já vím, co si myslíte - pěkně jsem vyměknul. Sentimentální Riki, to je fór...
Asi bych měl načas zdrhnout, abych získal patřičnej odstup. Ehm, to byl vtip. Protože - na férovku - nikdy jsem nebyl radši, že jsem jeho Pet. A Kočičákův přítel. A Steelrosin a Megiin kámoš. Týjo - neříká se něčemu podobnýmu čirou náhodou rodina?
 Rodina. Jen to slovo poválejte po jazyku. Skvělej pocit, tím spíš pro někoho, kdo nikdy pořádnou neměl. (Když pominu Bison Gang. Na kluky ale nechci myslet. Pořád to kurevsky bolí, to klidně přiznám. Jedním z nejhnusnějších paradoxů je totiž fakt, že jsem o ně vlastně přišel vinou někoho, koho miluju ze všech lidí na světě nejvíc... Už chápete, proč se mi o nich nechce přemejšlet? Chápete, viďte? Uff.)
Ehm...
Kde jsem to skončil? Jo... Převaloval jsem se v děsivě prázdný posteli, slastně íkal, poslouchal výbuchy smíchu z jídelny a čím dál víc si uvědomoval, jak moc potřebuju kafe. Sprchu. A snídani. A  úplně nejvíc ze všeho potřebuju zjistit, co mi Iason s Kočičákem už zas doprdelekurvadrát TAJÍ.

                                     Pokračování příště...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

juj

(Myia, 31. 7. 2009 13:08)

juj to bylo krasnyyy je fakt ze ai ni kusabi je naprosto dokonale asnime
*chystá se zabit pomalou smrti kazdeho kdo rekne neco jineho* ale tahle povidky nemaj chybu!!
honeeem dalsiiii

:o)

(Ada, 10. 7. 2009 16:52)

Páni. Nějak nevím, co říct. Protože tohle je vážně poklona. *nastupuje na děkovačku*
Vítej. Jsem moc ráda, že jsem tě - coby zarytého odpůrce - přece jenom "demoralizovala" a přitáhla blíž. Díky za přízeň a připodotýkám, že nová kapitola by se tu měla objevit (doufejme) do středy. Možná i dřív, ale víš co se říká... Neslíbíš termín bližnímu svému.;o)

...

(Marssella, 10. 7. 2009 14:47)

Nesnášim, když někdo mrzačí mé oblíbené postavy. Když na to na nějakých stránkách narazim, tak se vztekám, zanechám nelichotivý komentář a především: už tam ani nepáchnu.
Jenže... heh, no tady to jaksi nevyšlo. Je to napsáno vážně geniálně, chlámu se jak nevímco a strašně mě to baví. Takže i největší odpůrci parodie (ke kterým se hrdě hlásím) se můžou stát závisláky na Extraterrestrial Highway;-)
Z čehož vyplývá: Kdy bude další pokračování???

:o))

(Ada, 8. 7. 2009 15:36)

Ehm, no... ono se to k angst(u) za krátký čas na chviličku vrátí. *mlčí a nespoileruje*
K odpůrcům: já nepochybuji, že pár lidí nepochopilo, že je to JEN recese a nelíbí se jim to. Vždycky se totiž najde někdo, kdo sebeneviněji míněnou nadsázku, parodii a nevázané blbnutí vezme vážně, a pokládá onu záležitost za prosté prznění postav a žánru jako takového. Pokud někdo skutečně nepochopil, že je to jen sranda, a někde se nad lemurovou blbostí čílí, je to jen a jen jeho problém. Protože - to, že některé postavy milujeme ještě neznamená, že si z nich nemůžeme (byť láskyplně) utahovat. Pokud někdo touží brát život (Vesmír a vůbec) výhradně z té šedivé, smrtelně vážné stránky, má na to samozřejmě právo... Žij a nech žít. Pokud ovšem zjistím, že mi tu "obránci žánrové čistoty" dělají brajgl, nekompromisně Dálnici zamknu, udělám z ní zcela soukromý úsek jen pro zvané, a budou mít po hehe. Asi tak.
Btw. - Hajmi překládá Zkrocení? A ví o tom Kira?:o)

blaho

(gleti, 8. 7. 2009 6:25)

Ty jsi nejmilovanější Lemur v celém vesmíru. po tě angstovce si ti dva (tři) trochu něžnosti zaslouží. Takže ať se jdou vycpat všichni odpůrci téhle nádherné dálničky.
Jsem strašně zvědavá jak k nim přimícháš Guy.

(mimochodem - milovníkům předlohy pro útěchu vzkazuji, že Hajmi2003 překládá na svém blogu "Zkrocení Rikiho" http//hajmi2003.blog.cz/0905/zkrocení-rikiho)

:o)

(Ada, 5. 7. 2009 17:23)

Díky, pokusím se Dálniční dění maličko popohnat. Čekají vás ještě pěkné věci.:o)

Honem, další!

(Efka, 3. 7. 2009 23:36)

Díky Adi, těším se na další. A moc. A vůbec, jsi suprově-proužkovaný-skvěle-píšící lemur.

Uff

(Daniela , 28. 6. 2009 22:28)

moc prima počteníčko , už se těším na další díleček , jsem napnitá jak špagát ...

.......................

(Akyra, 28. 6. 2009 0:12)

chudák ricky nechcu vědět co bude dělat až to zjistí. další nádherný dílek honem dál

Mno...

(Ada, 27. 6. 2009 20:08)

Obávám se, že v tomto případě zařval žánr angst již dávno. Fanoušci předlohy nechť mě netrestají...

^_^

(Kleio, 27. 6. 2009 19:25)

A žánr angst opět zarotoval ve svém masovém hrobě. ;)
Nicméně... mruf! *_*